مشاوره حضوری

این طرح ویژه دانش آموزانی می باشد که می توانند به صورت حضوری در دفتر آکادمی حضور پیدا کنندقبل از معرفی دوره های مشاور تحصیلی، از  نان شب  واجب تر، زدن این حرفها به شماست!

از نظر اولیاء اغلب، مشاور تحصیلی کسی است که دانش آموز را هل بدهد!

از نظر دانش آموزان هم اغلب مشاور تحصیلی کسی است که یک عصای موسی دارد و قرار است آن را بزند وسط کتابهای او ! کسی است که قرار است صبح و شب به دانش آموز انگیزه بدهد!

لطفا با دقت به این مثال توجه کنید:

فرض کنید دچار یک بیماری شده اید و به یک پزشک مراجعه کرده اید، پزشک پس از دیدن جواب آزمایشات و معاینه شما، یک نسخه به شما می دهد که داروهایی را باید تهیه کنید، آیا پزشک پس از آن هر شب با شما تماس میگیرد که داروهایتان را مصرف کرده اید؟ مسلما اگر پزشکی این کار را انجام دهد شما تعجب خواهید کرد !

دقیقا این اتفاق برای مشاور تحصیلی شما هم هست ! مشاور با بررسی نتایج آزمون شما و پارامترهای دیگر به شما برنامه ایی برای اجرا می دهد؛ وظیفه شما انجام دقیق برنامه و دادن گزارشات مربوطه است، اگر دنبال هل دادن هستید، اگر دنبال عصای موسی هستید، دنبال مشاور تحصیلی نباشید !

خب حالا می تونم با خیال راحت دوره های مشاور تحصیلی خودم رو براتون معرفی کنم.توجه ویژه

دوستان، تفاوت مبالغ جهت سرمایه گذاری درسی شما در طرح های مشاوره تحصیلی به علت تفاوت در جزئیات خدمات طرح ها می باشد و تمامی طرح ها با کیفیت VIP به شما ارائه می گردد.پس حتما نیاز دارید که مشاوران ارشد ما شما را راهنمایی کنند که کدام طرح برای شما مناسب است.

توجه مهم:

مسلما الان با دیدن این خدمات مشاوره، تمایل به ثبت نام در یکی از این طرح ها داری ، اما لطفا صبر کن !

ابتدا یک جلسه مشاوره تحصیلی که هزینه ایی هم نداره با مشاوران ارشد مجموعه داشته باش و اجازه بده در انتخاب طرح مشاوره تحصیلی راهنماییت کنند.

جهت ثبت نام دوره مشاوره تحصیلی آکادمی، کلیک کنید